Peeling PRX-T33 – biorewitalizacja skóry twarzy bez igieł

Peeling PRX-T33 – biorewitalizacja skóry twarzy bez igieł

Jeśli szukasz skutecznego i mało inwazyjnego peelingu twarzy, to powinien zaineresować Cię profesjonalny peeling PRX-T33 dostępny w najlepszych klinikach medycyny estetycznej. To unikalny zabieg z wykorzystaniem kwasu trichlorooctowego (TCA) w połączeniu z nadtlenkiem wodoru i kwasem kojowym. Takie połączenie składników umożliwia wykonanie nieinwazyjnego, ale głębokiego peelingu twarzy, bez efektu łuszczenia się naskórka. Dowiedz się więcej na temat innowacyjnej metody biorewitalizacji skóry twarzy.

Czym charakteryzuje się peeling PRX-T33?

Innowacyjność peelingu PRX-T33 tkwi w jego unikalnym składzie. Nadtlenek wodoru modyfikuje działanie TCA i zapobiega łuszczeniu się naskórka. Zabieg praktycznie nie powoduje skutków ubocznych i może być stosowany nawet w celu odświeżenia cery bezpośrednio przed ważnym wyjściem. 

Peeling medyczny PRX-T33 charakteryzuje się nowatorską metodą biorewitalizacji skóry twarzy, która łączy w sobie właściwości liftingujące z odmładzającymi, oczyszczającymi i wybielającymi. Preparat dociera do środkowej warstwy skóry, czego efektem jest pobudzenie fibroblastów do wytwarzania włókien kolagenowych i nawadniania komórek. Jak wyjaśniają specjaliści z Kliniki Miracki w Warszawie, zabiegi oczyszczające na twarz o takim działaniu, nie tylko likwidują zaskórniki i odblokowują pory, ale też przyczyniają  się do likwidacji zmarszczek oraz naciągnięcia i wypchnięcia nierówności skórnych. Ze względu na swoje właściwości peeling PRX-T33 może być wykonany niezależnie od warunków atmosferycznych, a zatem również w lecie, kiedy nie rekomenduje się stosowania tradycyjnych peelingów chemicznych.

Na czym polega zabieg PRX-T33?

Zabieg jest komfortowy i bezbolesny, wykonuje się go bez znieczulenia. Rozpoczyna się od dokładnego oczyszczenia i osuszenia skóry. Następnie kosmetolog nakłada odpowiednią ilość preparatu, dostosowaną do potrzeb skóry. Peeling PRX-T33 aplikowany jest poprzez masaż. Ruchami liftingującymi warstwa peelingu zostaje wmasowana w skórę. W ten sposób nakładanych jest kilka warstw kwasu PRX – ich liczba jest uzależniona od efektu, jaki chcemy osiągnąć, oraz od grubości i właściwości skóry. Zazwyczaj są to trzy warstwy, ale mogą być także dwie lub cztery. Zwieńczeniem zabiegu jest usunięcie nadmiaru preparatu przy pomocy wody. Na czystą i suchą skórę nakładany jest krem odżywczo-nawilżający.

Zalety oczyszczania twarzy kwasem PRX-T33

  • Zabieg PRX-T33 jest szybki i mało kłopotliwy – trwa zaledwie 15 minut, a po jego wykonaniu można od razu wrócić do codziennych obowiązków, bez obaw, że na skórze wystąpią niepożądane reakcje.
  • Peeling PRX-T33 nie powoduje łuszczenia się naskórka, a więc nie wymaga rekonwalescencji. Od razu po jego wykonaniu można cieszyć się zdrową, odświeżoną i zrewitalizowaną cerą.
  • Już po jednym zabiegu można zauważyć wyraźną poprawę kondycji skóry. Dla uzyskania długotrwałych rezultatów zaleca się serię zabiegów. Optymalna terapia składa się z 5 sesji w tygodniowych odstępach.
  • Peeling PRX-T33 można wykonywać samodzielnie jako błyskawiczne odświeżenie cery przed ważnym wyjściem lub jako element złożonej terapii odmładzającej. Zabieg ten stanowi świetne przygotowanie skóry przed laserowym odmładzaniem twarzy.
  • Istnieje niewiele przeciwwskazań do peelingu PRX-T33. Jest to zabieg odpowiedni dla osób w każdym wieku i dla większości typów skóry, z wyjątkiem cery dotkniętej zapaleniem łojotokowym. Stosowanie peelingów chemicznych nie jest również wskazane w ciąży i w czasie laktacji.

Dowiedz się więcej na temat skutecznych zabiegów oczyszczających – skontaktuj się ze specjalistami z Kliniki Miracki w WarszawiePodobne tematy