Czym zajmuje się Curtis Development?

Czym zajmuje się Curtis Development?

Zanim zdecydował się na założenie własnej firmy, James Curtis studiował architekturę i urbanistykę na Uniwersytecie Harvarda. Po ukończeniu studiów Curtis zarządzał portfelem nieruchomości Johna Kaneba, właściciela HP Hood i Red Sox. W 1987 r. Curtis postanowił rozszerzyć działalność i uzyskał kontrolę nad terenem w Andover w stanie Massachusetts. Następnym krokiem było spotkanie z Arthurem Winnem, który zgodził się zostać jego partnerem.

Curtis Development to firma deweloperska

Jeśli szukasz firmy deweloperskiej, która może zapewnić szeroki zakres usług, nie szukaj dalej niż Curtis. Oprócz rozwijania nieruchomości, Curtis Development oferuje również zarządzanie rozwojem strony trzeciej. Ta usługa pozwala właścicielom skupić się na innych aspektach rozwoju, takich jak wynajem i marketing, podczas gdy Curtis zajmuje się wszystkimi szczegółami technicznymi. Omówimy kilka głównych obszarów, w których jesteśmy najbardziej pomocni:

Curtis Development to firma deweloperska będąca własnością kobiet, koncentrująca się na mieszanych projektach urban infill. 30-letnie doświadczenie Curtis w dziedzinie rozwoju pozwala jej dostarczać wysokiej jakości projekty z innowacyjnymi udogodnieniami, które zachwycą mieszkańców. Firma wybudowała ponad 8000 mieszkań. A jakby tego było mało, Curtis jest również certyfikowaną firmą prowadzoną przez kobiety. Założona w 1985 r. firma Curtis ma udokumentowane doświadczenie w branży nieruchomości i cieszy się opinią firmy o wysokiej jakości i usługach.

Reprezentuje przewoźników komunikacji bezprzewodowej

Z siedzibą w Fredonii w stanie Nowy Jork, Curtis Reynolds jest byłym kierownikiem sprzedaży biznesowej w DFT Communications. Spędził dwa lata w branży technologii bezprzewodowej i zdobył cenne spostrzeżenia. Curtis Reynolds został powołany do Curtis Development jako członek jej zarządu w 2014 roku.

Buduje domy na zamówienie

Curtis Development buduje domy na zamówienie. Z ponad 40 latami w branży, Curtis Homes stał się jednym z najbardziej szanowanych budowniczych domów w Kalifornii. Założyciel i prezes firmy Curtis, Robert F. Curtis, doprowadził firmę do wzrostu i postępu dzięki filozofii uczciwości, sprawiedliwości i ciężkiej pracy. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, dlaczego Curtis jest doskonałym wyborem do budowy domu na zamówienie. W końcu trudno jest pobić jakość konstrukcji za rozsądną cenę.

Curtis Development buduje domy na zamówienie i domy miejskie w całym południowym Maryland. Curtis koncentruje się na hrabstwach Calvert i St. Mary’s. Ich duży zasób domów prefabrykowanych pozwala na wybór spośród wielu różnych planów, aby dopasować się do Twojego stylu i budżetu. Curtis oferuje kilka planów do wyboru, więc możesz mieć swój wymarzony dom w ciągu kilku tygodni. A dzięki przystępnym cenom i zachętom, nowy dom może być Twój w ciągu kilku tygodni!

Oferuje usługi zarządzania rozwojem

Oprócz ukończenia ogólnego projektu nowego projektu, Curtis Development może zapewnić usługi zarządzania rozwojem. Nasz zespół jest w stanie pomóc klientom w negocjowaniu finansowych, prawnych i regulacyjnych aspektów projektu. Pomagamy również klientom poruszać się po zawiłościach związanych z ochroną środowiska i przestrzegać przepisów dotyczących ochrony środowiska. Możemy zająć się wszystkimi fazami projektu deweloperskiego, od wstępnej koncepcji do ukończenia projektu, od finansowania do rozwiązywania sporów. W naszej pracy uwzględniamy również zasady zrównoważonego rozwoju, od koncepcji do budowy.

Curtis Development & Consulting, LLC jest firmą jednoosobową, która oferuje kompleksowe usługi doradcze w zakresie rozwoju. Jej dyrektor jest uznanym afroamerykańskim deweloperem z ponad 20-letnim doświadczeniem. Ma doświadczenie w rozwijaniu wysokiej jakości wielorodzinnych projektów mieszkaniowych i mieszanych. Jako prawdziwy mistrz biznesu, Curtis posiada wykształcenie techniczne. Jego zespół składa się z wysoce doświadczonych profesjonalistów, którzy są zaangażowani w dostarczanie doskonałości we wszystkich aspektach zarządzania rozwojem.

Podobne tematy